Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
22.08.2019 »
БНТ1 (BG)
02:15
Нощният управител тв филм /6 епизод/п/(14)
03:10
Чуй Земята /п/
03:20
Какво ще се случи - документална поредица/п/
03:45
Туристически маршрути
04:10
Изкуството на 21 век
04:40
Законът на Дойл - тв филм /10 епизод/п/(12)

bTV
02:00
bTV Новините /п./
02:40
Преди обед
04:50
Опасни улици
05:30
Домашен арест
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс
06:30
Ловци на храна

Нова ТВ
01:30
Завинаги свързани
02:30
Слънце и Луна
05:00
Комисар Рекс
06:00
Кобра 11: Обади се!
07:00
Здравей, България

БНТ 2 (BG)
01:45
60 минути за култура /избрано/ информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Опера на открито - /БНТ 2 Варна/п/
03:10
Град Кът Банк - игрален филм /п/ (14)
04:40
Библиотеката - /п/
05:40
Пътувай с БНТ 2: Етно - /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:10
Къщата на думите Красавица по волята на съдбата /п/

bTV Action
01:30
Луцифер
02:30
Последният кораб
03:30
Стрелата
04:30
Бягство от затвора
05:15
Мъртва точка
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие

Диема
01:00
Еротичен телепазар
05:50
"Камиони по леда" - риалити, сезон 7
06:50
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/

Кино Нова
00:10
"Небраска" - приключенски филм
05:50
"От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
06:40
"Спасяването на Линкълн" - автобиографичен филм /п/

Диема Family
01:30
"Каменно цвете" - теленовела /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
07:00
"Каменно цвете" - теленовела

RING
01:00
Купа на африканските нации: Кения - Сенегал
03:00
Купа на африканските нации: Танзания - Алжир
05:00
Дивата муха
06:00
Фитнес серии

NOVA Sport (Bulgaria)
22:15
Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/
03:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
03:30
Еротичен телепазар

БНТ 4 (BG)
02:15
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
03:15
Малки истории - /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно - /п/
04:45
История.bg - Апостолите от 1876 г. /п/
05:45
Малки истории - /п/
06:00
Време за губене - /БНТ 2 Пловдив/избрано/

bTV Comedy
02:00
Стъпка по стъпка
03:00
Приятели
04:00
Хотел Елеон
05:00
Приятели
06:00
Приятели
07:00
Столичани в повече

bTV Cinema
01:30
Революция Z
03:30
Историята на един делфин 2
06:00
Революция Z

БНТ 3 (BG)
01:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Бостад: Николас Джари /Чили/ - Хуан Игнасио Лондеро /Аржентина/ - финал
03:15
Европейски игри Минск 2019: Бокс - финали
05:30
Европейски игри Минск 2019: Карате
06:00
Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Испания - финал

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
©2009 - 2018 Медия груп 24 ООД. Blagoevgrad24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Blagoevgrad24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Blagoevgrad24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: